درباره تشک کوئین و کینگ بیشتر بدانید

19/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

درباره تشک کوئین و کینگ بیشتر بدانید : یکی دیگر از مسائل با اهمیتی که افراد به هنگام خرید تشک خواب باید به آن توجه کنند سایز و اندازه تشک خواب است و این مسئله برای افراد درشت اندام و قد بلند اهمیت بیشتری دارد.هدف ما از نوشتن این مطلب معرفی تشک های کویین و کینگ می باشد و می خواهیم در مورد سایزهای استاندارد انواع تشک ها بیشتر بدانیم. یقین داریم که با خواندن این مقاله برای خرید تشک انتخاب بهتری خواهید داشت پس با ما همراه باشید.

تشک دو نفره مناسب چه سایزی است؟

در خرید تشک دو نفره یکی از نکات مهم توجه به اندازه تشک خواب می باشد. باید بدانید که یک تشک خواب استاندارد دو نفره ۲۰۰ سانتی‌متر طول و ۱۶۰ یا ۱۸۰ سانتی‌متر عرض دارد. امروزه عرض‌های مختلف تشک خواب دو نفره، تحت عنوان کینگ (King) و کویین (Queen)  در بازار عرضه می شود. با همراه باشید تا درباره ی تشک کویین و کینگ بیشتر بدانیم.

منظور از تشک کوئین چیست؟

امروزه تشک های خواب کوئین، جزء پرطرفدارترین تشک های دو نفره می‌باشد. سایز استاندارد تشک خواب‌های کویین، دارای ۱۶۰ سانتی‌متر عرض ، ۲۰۰ سانتی‌متر طول و ۴۵ تا ۵۰ سانتی‌متر ارتفاع می‌باشد. تخت هایی که برای این نوع تشک ها استفاده می شود علاوه بر اینکه فضای کافی به هر فرد اختصاص می‌دهد فضای کمتری را نیز اشغال می‌کند. اگر بدنبال یک تشک خواب دو نفره هستید ما به شما تشک کوئین را پیشنهاد می دهیم. برای خرید آنلاین تشک مورد نظر خود می توانید به سایت آقای تشک مراجعه کنید.

خرید تشک . تشک کوئین و کینگ

منظور از تشک خواب دو نفره کینگ چیست؟

 تشک خواب های کینگ و تخت خواب های مختص آنها از بزرگترین سایزها محسوب می شوند. از همین رو  تشک های کینگ بیشترین فضا را به هر فرد اختصاص می‌دهد. برای استفاده از این نوع تشک ها واضح است که باید اتاق بزرگی را در اختیار داشته باشید زیرا فضای زیادی را اشغال می کنند. یک تشک خواب استاندارد کینگ، ۱۸۰ سانتی‌متر عرض، ۲۰۰ سانتی‌متر طول و ۴۵ الی ۵۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد.

استفاده از تشک های کینگ برای چه افرادی توصیه می شود؟

۱. برای افرادی که  دارای جثه بزرگی هستند.

۲. زوج‌هایی که دارای فرزند می باشند و  در هنگام خواب، کودکشان را در کنار خود می‌خوابانند.

۳. افرادی که در هنگام خواب زیاد غلت می‌زنند. به اصطلاح برای افراد بدخواب بی نهایت توصیه می شود که دیگر نگران پرت شدن خود از روی تخت نیستند.

تشک کوئین و کینگ مناسب چه افرادی است؟

 برای خرید یک تشک باید شناخت کافی نسبت به نوع تشک داشته باشید و مزایای استفاده از آن را بدانید تا با یک انتخاب مطمئن تشک مورد نظر را خریداری کنید.یک تشک با سایز کوئین برای بیشتر زوج ها، انتخاب مناسبی است. این سایز یک اندازه ی استاندارد است و فضای خیلی زیادی از اتاق شما را اشغال نمی کند. با این حال، اگر یکی از کودکان شما نیز با شما می خوابد یا شما جثه ی بزرگتری نسبت به عموم جامعه دارید می توانید سایز کینگ را بررسی کنید. این گزینه برای زوج هایی که دارای حیوان خانگی هستند نیز مناسب است. گاهی ممکن است گربه ی شما نیز در کنار شما روی تختتان به خواب فرو رود. عرض تشک های کینگ مقداری بزرگتر از عرض تشک های کوئین است. به همین ترتیب یک سایز کینگ فضای بزرگتری برای خواب فراهم می کند. اگر شما از جمله افراد خیلی قد بلند هستید یا جثه ی بزرگی دارید بهترین انتخاب شما یک تشک با سایز کالیفرنیا کینگ است. تشک های با عرض 140 نیز می توانند زوج هایی که اتاق خواب کوچکتری دارند مناسب باشد، البته به این شرط که جثه ی بزرگی نداشته باشند.

خرید تشک . تشک کوئین و کینگ

آیا سایزهای استاندارد تشک های خواب را می دانید؟

برای خرید یک تشک خواب مناسب لازم است که سایزهای استاندارد تشک های خواب را بدانید تا تشکی که مورد نیاز شما می باشد را انتخاب کنید.برای اطلاع از سایز استاندار تشک های خواب مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

سایزهای استاندارد تشک ها عبارتند از:

200*200 سانتی متر ، یا سایز سوپر کینگ (Super King)
180*200 سانتیمتر ، یا سایز کینگ (King)
160*200 سانتیمتر ، همان سایز کوئین (Queen)
140*200 سانتیمتر ، سایز یک و نیم نفره
120*200 سانتیمتر ، سایز یک نفره بزرگ
100*200 سانتیمتر ، یک نفره ای که کمتر مرسوم است
90*200 سانتیمتر ، سایز یک نفره
80*180 سانتیمتر ، سایز نوجوان
70*130 سانتیمتر ، سایز نوزاد

نکات مورد توجه برای خرید تشک

مهم‌ترین نکته‌ای که برای خرید تشک می توان از آن نام برد این است که هنگام خرید تشک خواب، اول به‌راحتی خود فکر کنید و بعد به مدل تخت خواب اهمیت دهید. راحتی شما در گرو انتخاب صحیح  تشک مناسب است. اگر هنوز نمی‌دانید که چه نوعی از تشک برای شما مناسب است می‌توانید از سایت آقای تشک دیدن کنید و با توجه به راهنمای کامل این سایت برای خرید تشک اقدام کنید.

برای تشک های خود رویه تشک تهیه کنید

به دلیل غیر قابل شستشو بودن تشک های کینگ و کوئین، بهترین وسیله برای حفظ نظافت و پاکیزگی و دوام بیشتر رویه این نوع تشک ها استفاده از محافظ تشک می‌باشد.که هم از نظر بهداشتی مورد تایید می باشد و هم نسبت به شست و شوی تشک تهیه رویه کاری راحت و آسان است.

اندازه استاندارد تشک کوئین

رایج ترین اندازه تشک دونفره در دنیا همین تشک کوئین می باشد که به اندازه کافی بزرگ است و دو نفر به راحتی در آن جا می شوند به طوری که هر کدام می توانند فضای مناسبی برای حرکت و تغییر حالت  در هنگام خواب داشته باشند.

اندازه تشک استاندارد کوئین 160 در 200 است که حتی جای کافی برای خوابیدن بچه یا حیوان خانگی در کنار شما را نیز فراهم می کند. این تشک ها برای اتاق مهمان نیز خیلی معمول هستند و همچنین در خانه های بزرگ ممکن است برای نوجوانان نیز از این سایز استفاده شود.

اندازه  استاندارد تشک کینگ

رایج ترین ابعاد تشک دو نفره بعد از اندازه کوئین مربوط به سایز کینگ است که کمی نسبت به کوئین عریض تر و پهن تر است. عرض این تشک معمولا حدود 180 سانتیمتر است، که فضای کافی برای افرادی که زیاد در خواب حرکت می کنند فراهم می کند.  همانطور که گفته شد یکی از مزایای تشک کینگ برای خانواده هایی است که بچه کوچکی دارند که شب ها با پدر و مادر می خوابد.

این اندازه برای خانه هایی که اتاق های بزرگ دارند مناسب است. از آنجایی که ابعاد سرویس خواب کمی بزرگ تر از تشک خواهد بود باید حاشیه های آن را نیز هنگام اندازه گیری اتاق خوابتان در نظر بگیرید.

دو اندازه بزرگ تر دیگر نیز برای تشک خوشخواب دونفره وجود دارد. سایز کالیفرنیا کینگ به لحاظ طول کمی بزرگ تر از اندازه کینگ بوده و برای افراد قد بلندتر مناسب است. ابعاد دیگری که کمتر رایج است ابعاد مربع یا دایره هستند که معمولا در سایز بزرگ 200 در 200 سانتیمتر عرضه می شوند.

اندازه استاندارد تشک ها تقریبا در همه برندهای معتبر مشابه است و تفاوت هایی در حد چند سانتیمتر ممکن است وجود داشته باشد اما در عین حال تنوع نیز دارند. به این معنی که تشک دونفره در چند سایز مختلف و تشک یک نفره نیز در چند سایز عرضه می شود که شما می توانید نسبت به نیازتان انتخاب کنید.

خرید تشک . تشک کوئین و کینگ

اندازه استاندارد تشک دو نفره و یک نفره چقدر است؟

انتخاب ابعاد تشک مناسب همیشه کار ساده ای نیست. ما در این یادداشت می خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین سایز تشک مناسب خودتان را که بتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد پیدا کنید. بطور کلی اندازه خوشخواب به دو گروه یک نفره و دونفره تقسیم می شود و هر کدام از این گروه ها سایزهای مختلفی دارند.

قیمت تشک کوئین و کینگ چنده؟

با توجه به نوسانات امروزه قیمت ها در بازار قیمت این نوع تشک ها نیز متغیر می باشد و برای اطلاع دقیق از قیمت تشک ها می توانید با کارشناسان فروش سایت ارتباط برقرار نمایید.

بهترین سایز تشک خواب دو نفره برای زوج ها کدام است؟

داشتن یک تشک خواب مناسب هم برای شما و هم برای همسرتان خوابی طولانی، آرامش بخش و استراحتی کامل فراهم کند. بنا بر مطالعات زیاد و متعدد، در بررسی تناسب تشک با نیازهای خواب افراد،یکی از مهمترین عوامل موثر اندازه آن است. همچنین اگر شما و همسرتان روی تشکی بخوابید که خاصیت حرکت بر روی سطح تشک را نداشته باشد، احتمالا خواب بدی خواهید داشت.

ابعاد تشک خوشخواب دو نفره یکی از عوامل مهم و موثر بر کیفیت خواب است که به ترجیحات شخصی افراد وابسته بوده و اگر درست انتخاب شود به سادگی می تواند نیازهای شخص را رفع کند. یکی از دلایلی که شما و همسرتان ممکن است نیاز به تشک بزرگتری داشته باشید این است که ممکن است تمایل به حرکت و تغییر حالت خواب در طول شب داشته باشید. عادات خواب شما نقش اساسی هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه تشک دارد. با خواندن این مقاله حتما آگاهی و شناختتان نسبت به تشک های خواب بیشتر شده است و براحتی می توانید تشک خواب مورد نظرتان را از سایت آقای تشک بصورت آنلاین خریداری نمایید.

برای اطلاع دقیق از سایزبندی تشک و قیمت تشک فایل زیر را دانلود کنید:

برچسب ها: خرید تشک خوشخواب خرید تشک ترکیه ای قیمت تشک ترکیه ای خرید تشک رویال قیمت تشک دو نفره قیمت تشک رویال قیمت تشک طبی بدون فنر رویال خرید تشک طبی بدون فنر رویال خرید تشک مهمان راهنمای خرید تشک خرید تشک ارزان خرید تشک طبی و فنری خرید تشک زیر قیمت بازار خرید تشک طبی اصل قیمت تشک خواب خرید آنلاین تشک خرید اینترنتی تشک خرید انلاین تشک ایرانی و خارجی تشک - خرید تشک طبی، خوشخواب و سفری یک یا دونفره اندازه استاندارد تشک دو نفره و یک نفره بهترین سایز تشک خواب دو نفره قیمت تشک کوئین و کینگ خرید رویه تشک اندازه استاندارد تشک کوئین اندازه استاندارد تشک کینگ سایز تشک نوزاد خرید تشک نوزاد خرید تشک 70*130 خرید تشک نوجوان خرید تشک 80*180 سانتیمتر خرید تشک یک نفره خرید تشک سایز یک نفره خرید تشک90*200 سانتیمتر خرید تشک 100*200 خرید تشک سایز یک نفره بزرگ خرید تشک سایز یک و نیم نفره خرید تشک120*200 سانتیمتر خرید 140*200 سانتیمتر اندازه تشک کوئین قیمت تشک کوئین خرید تشک کوئین خرید تشک 160*200 سانتیمتر خرید تشک سایز کینگ خرید تشک 180*200 سانتیمتر خرید تشک سوپر کینگ خرید تشک 200*200 سایز استاندارد تشک سایزهای استاندارد تشک های خواب تشک کوئین و کینگ مناسب چه افرادی است؟ سایز تشک کوئین و کینگ قیمتتشک کوئین و کینگ خرید تشک کوئین و کینگ تشک کوئین و کینگ تشک های کینگ خرید تشک خواب دو نفره کینگ تشک خواب دو نفره کینگ تشک دو نفره خرید تشک دو نفره منظور از تشک کوئین چیست؟ درباره تشک کوئین و کینگ بیشتر بدانیددیدگاه
دیدگاه شما :

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل