تشک مناسب به پشت خوابیدن

21/دی/1399 مقالات بدون دیدگاه

زندگی ما بیش از هر زمان دیگری شلوغ است و برای ادامه کار و تلاش،  باید خوابمان بهترین کیفیت را داشته باشد. حتی اگر یک تشک خوب  باشد، بسته به موقعیت خواب شما، ممکن است مناسب ترین نباشد، بنابراین  باید با توجه به مدل خوابیدن خود، برای خرید تشک مناسب اقدام کنید. برای افرادی که به پشت می خوابند ممکن است نتوانند خواب راحتی روی هر تشکی داشته باشند و یافتن مورد مناسب در بین هزاران مارک تشک خوب و مدل های مختلف تشک ممکن است خسته کننده باشد. تشک خوب برای افرادی که به پشت می خوابند معمولا با توجه به وزن افراد مشخص می شود. برای خرید تشک با توجه به وضعیت خوابیدن خود، به وزن خود هم توجه کنید. زیرا تشک مناسب کسی که وزن سبکی دارد و به پشت می خوابد با کسی که وزن بالایی دارد و به پشت می خوابد متفاوت است. بنابراین برای انتخاب تشک مناسب به پشت خوابیدن، در این مطلب همراه ما باشید.

تشک مناسب به پشت خوابیدن

خوابیدن به پشت دومین وضعیت معمول خوابیدن بعد از خوابیدن به پهلو است. هنگام جستجوی تشک مناسب به پشت خوابیدن، احتمالاً تراز مناسب ستون فقرات مهمترین عامل است.

برای رسیدن به این هدف، خرید تشکی که  از باسن و شانه ها حمایت کند بدون اینکه خیلی به آنها فشار وارد کند ضروری است. بنابراین، یک سطح تشک یکنواخت که اندکی با بدن مطابقت پیدا کند، معمولاً بهترین تشک برای به پشت خوابیدن  است.

برای ایجاد پشتیبانی ایده آل در به پشت خوابیدن، یک تشک باید از استحکام مناسبی برخوردار باشد و انواع مختلف بدن ها در انتخاب تشک نیازهای متفاوتی دارند.

کسانی که به پشت می خوابند و وزن متوسطی دارند، ​​اغلب تشکی با احساس سفتی متوسط ​​را ترجیح می دهند. افراد سبک وزن ممکن است گزینه نرم تری را ترجیح دهند، در حالی که افراد سنگین وزنی که به پشت می خوابند، اغلب از مدل محکم تری استقبال می کنند.

با وجود انواع مختلف تشک در بازار، انتخاب بهترین تشک برای نیازها و ترجیحات خواب هر فرد دشوار به نظر می رسد. بنابراین برای خرید تشک خوب، با متخصصان و کارشناسان حوزه تشک مشورت کنید تا بهترین گزینه برای خواب راحت و تضمین سلامتی خود را بیابید. در ادامه برای کمک به شما در خرید تشک مناسب راهنمایی کوتاهی برای خرید تشک خوب را آورده ایم.

تشک مناسب به پشت خوابیدن

راهنمای خرید تشک خوب

برای خرید تشک، به همه ابعاد مانند جنس تشک، وضعیت خوابیدن خودتان و درجه سفتی و نرمی آن توجه کنید. انتخاب سطح سفتی مرحله مهمی در خرید تشک شماست.

درجه سفتی و نرمی تا حدی به نظر شخصی خودتان وابسته است، به این معنی که آنچه برای یک فرد احساس راحتی را فراهم می آورد، ممکن است برای شخص دیگر خیلی نرم یا خیلی محکم باشد. یافتن سطح استحکام مناسب با توجه به نیازهای شما نیاز به کمی آزمون و خطا دارد، اما با این وجود، موارد مهمی وجود دارد که باید هنگام انتخاب تشک مناسب بدانید.

راحتی تشک

میزان راحتی تشک صد در صد به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. چه تشکی برای شما و همسرتان راحت است؟ آیا شما به طور معمول تشک های نرم، تشک  های محکم یا نسبتا سفت را ترجیح می دهید؟ تجربه خوابیدن روی تشک فعلی خود را با تجربه خوابی که در گذشته در هتل ها و تشک های دیگر داشته اید مقایسه کنید.

وزن بدن

اندازه و وزن جسمی هر فردی که از تشک استفاده می کند، بر تشخیص سفت یا نرم بودن تشک تأثیر می گذارد. به طور کلی، افراد سنگین تر تشک های سفت و سخت را ترجیح می دهند. افراد با وزن بالا ممکن است در تشک های نرم فرو بروند. برعکس، افراد سبک تر ممکن است کمتر فرو بروند و تشک های سفت و سخت برای شان غیرقابل تحمل باشد، بنابراین معمولاً گزینه های نرم و نسبتا نرم ​​را ترجیح می دهند.

تشک مناسب به پشت خوابیدن

وضعیت خواب

موقعیت خوابی که هر شب در همان وضعیت می خوابید همچنین بر راحتی شما در انتخاب تشک با سطوح مختلف سفتی تأثیر می گذارد. افرادی که به پشت یا به شکم می خوابند معمولا تشک های سفت و سخت را ترجیح می دهند، در حالی که کسانی که به پهلو می خوابند، تشک های نرم تر را ترجیح می دهند. این ترجیحات، برای همه افراد صدق نمی کند یا شاید هر فردی غیر این ترجیحات، نکات دیگری را در نظر بگیرد اما یک راهنمای ابتدایی است که بهتر است در نظر بگیرید.

ترجیحات شریک تشک

اگر تشک خود را با شریک زندگی یا فرزندتان به اشتراک می گذارید، باید موارد ترجیحی، وزن، وضعیت خواب و موارد دیگری که برای او مهم است را در نظر بگیرید. برای بسیاری از زوجین دامنه استحکام متوسط ​​(4-6 از 10 به طور معمول) بیشترین کاربرد را دارد.

در شرایطی که ترجیحات شریک زندگی تان کاملاً مخالف شماست، تشکی مخصوص ممکن است لازم باشد. برخی از تولیدکنندگان توانایی شخصی سازی هر طرف از تشک را به صورت جداگانه ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر تشک هایی با تنظیمات استحکام قابل تنظیم می سازند که در صورت لزوم قابل تغییر است. با در نظر گرفتن همه این عوامل در کنار هم، می توانید در مورد نوع تشک خریداری شده آگاهانه تصمیم بگیرید.

استراحت روی تشک مناسب و متناسب با نیاز های شما،  با شارژ صحیح شبانه کیفیت روزهای شما را تحت تأثیر قرار دهد. در قرن بیست و یکم، شما نباید زندگی خود را با درد و سایر مشکلات سلامتی ناشی از مناسب نبودن تشک خود زندگی کنید.

در این عصر و زمان، علم به ما مواد راحتی و مقرون به صرفه ای برای تولید تشک داده است، بنابراین ما هیچ بهانه ای درباره نبود تشک خوب نداریم. برای خرید تشک برای کسی که به پشت می خوابد انتخاب استحکام مناسب بسیار ضروری است زیرا محافظت و مراقبت از کمر و ستون فقرات امری حیاتی است.

اگر تشک خیلی نرم باشد می تواند باعث ایجاد قوس، تغییر شکل در عضلات پشتی و درد در کل بدن شما شود. اما اگر تشک شما بیش از حد محکم باشد ممکن است به ستون فقرات شما فشار وارد شود. پس برای خرید تشک توجه به خوابیدن به پشت یا سایر اشکال خوابیدن اهمیت دارد.

تشک مناسب به پشت خوابیدن

برچسب ها: Suitable mattress to lie on your back تشک دست دوم تشک نو هزینه خرید تشک تشک ترکیه ای تشک سفت تشک خارجی تشک نذم تشک استاندارد تشک تشک مناسب به پشت خوابیدندیدگاه
دیدگاه شما :

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل