ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

ابعاد تشک | ابعاد سایز های مختلف تشک چقدر است؟

ابعاد تشک
جدول محتوا

ابعاد تشک های موجود در بازار بر اساس سایز تشک ها متفاوت است و همچنین سایز های سفارشی هم برای انواع تشک ها وجود دارد که باید در هنگام خرید تشک به ابعاد آن توجه ویژه ای داشته باشید تا ضمن خرید یک تشک خوب و استاندارد، ابعاد آن با سرویس خواب شما سازگار باشد و به راحتی درون تخت خواب قرار گیرد.

سایز بندی های مختلفی از مدل های گوناگون تشک در بازار موجود است که اگر بخواهید بهترین آن را بر اساس معیار های خود انتخاب کنید لازم است یک آشنایی نسبی با تمام مدل های تشک و سایزبندی شان داشته باشید ،در فروشگاه آقای تشک تنوع بالایی از انواع تشک موجود است که در ادامه بیشتر راجع به آنها صحبت خواهیم کرد .

ابعاد تشک | ابعاد سایز های مختلف تشک چقدر است ؟

ابعاد تشک | ابعاد سایز های مختلف تشک چقدر است ؟

بررسی ابعاد انواع تشک

تشک های موجود در بازار معمولا در سایز های یک نفره، دو نفره، نوزادی و نوجوان هستند که تفاوت آنها در ابعاد آنهاست که این ابعاد شامل طول، عرض و ارتفاع تشک میشود و برای خرید تشک در هر سایزی اعم از 2 نفره و یک نفره باید حتما ابعاد داخلی تخت خواب خود را به دقت اندازه گیری کنید تا در هنگام خرید تشک درچار مشکل نشوید.

ابعاد انواع تشک ها چقدر است؟

در ادامه این مطلب ابعاد تشک را که شامل، طول، عرض و ارتفاع میشود را با هم دیگر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

عرض تشک ها معمولا بین ۳۰ تا ۲۰۰ سانتی متر و طولشان بین ۷۰ تا ۲۰۰سامتی متر متغیر است .

برای انتخاب تشک خوب با طول و عرض مناسب باید به سایز تخت خواب خود دقت داشته باشید و حتما قبل از خرید آن را با متر اندازه گیری کنید .

برای انتخاب سایز مناسب تشک ،اندازه گیری طول و عرض آن یکی از مهمترین مسائلی است که باید در نظرگرفته شود و نمیتوان صرفا بر این اساس که تخت یک نفره است یا دونفره تشک با سایز مناسب را انتخاب کرد.

در مورد تشک های یک نفره ۳سایز بندی مختلف وجود دارد :

80*180

90*200

120*200

و همچنین برای تشک های دو نفره چهار ه سایز بندی مختلف وجود دارد:

140*200

160*200

180*200

200*200

<yoastmark class=

از بین تمامی سایز های فوق 90*200 برای تخت های یک نفره و 160*200 برای تخت های 2نفره به عنوان سایز استاندارد شناخته شده است و سایز 30*70 هم برای تخت های نوزادی مناسب می باشد.

قطر تشک از دیگر مواردیست که برای خرید تشک باید. در نظر داشته باشیم و جز سایز بندی های تشک دسته بندی میشود،

ارتفاع تشک با توجه به متریالی که برای ساخت تشک یه کار رفته است متفاوت خواهد بود. و معمولا بین 17الی 35سانتی متر متغیر است .

بدیهیست که هر چه ارتفاع تشک بیشتر باشد نشان دهنده این است که متریال بیشتر و با کیفیت تری در ساخت تشک به کار رفته است .

انواع تشک ها یا توجه به قطرشان از کم به زیاد به ترتیب زیر هستند:

تشک طبی

تشک فنری

تشک طبی فنری

تشک سوپر طبی فنری

خرید تشک با ابعاد سفارشی

در برخی موارد به خصوص در زمانی که تخت خواب شما به صورت سفارشی ساخته شده باشد نیاز خواهید داشت از تشکی استفاده کنید که به صورت اختصاصی بر اساس ابعاد تخت خواب شما ساخته شده باشد، با توجه به این که تشک های سفارشی معمولا ابعاد غیر متعارفی دارند، جهت خرید تشک با ابعاد سفارشی نیاز دارید با تولید کننده تشک به صورت مستقیم در ازتباط باشید تا بر اساس ابعادی که تخت خواب شما دارد، بهترین تشک را با ابعاد سفارشی برای شما تولید کند.

آقای تشک به عنوان برترین تولید کننده تشک در کشور ،انواع تشک ها را در سایز های سفارشی و بر اساس نیاز شما تولید میکند،برای آشنایی بیشتر با قیمت ها و نحوه ثبت سفارش تشک در ابعاد غیر استاندارد،با ما از طریق شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

اندازه گیری ابعاد تخت خواب برای خرید تشک

قبل از آنکه برای خرید تشک اقدام نمایید نیازمند یک متر هستید تا ابعاد تخت خواب خود را به کمک آن اندازه گیری کنید، برای اندازه گیری ابعاد تخت به منظور خرید تشک مناسب باید قسمت های داخلی تخت را اندازه بزنید و طول و عرض آن را یادداشت کنید و در هنگام خرید تشک به فروشنده اعلام کنید.

خرید تشک در سایز های مختلف از فروشگاه آقای تشک بسیار راحت است و شما میتوانید بعد از انتخاب مدل مورد نظر آن را در سایز بندی های مختلف و بر اساس نیاز خود ثبت سفارش کنید .

همچنین میتوانید از خدمات مشاوره ای آقای تشک که به صورت کاملا رایگان است برای خرید بهترین سایز بندی تشک استفاده کنید،به این منظور تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

خلاصه مطالب

در این مقاله انواع تشک ها را بر اساس ابعادشان به شما معرفی کردیم و گفتیم که برای خرید بهترین تشک باید به سایز تخت خواب خود توجه داشته باشید، انواع تشک در سایز های مختلف یک نفره، دو نفره، نوزادی و نوجوان در فروشگاه آقای تشک موجود است که میتوانید برای خرید از طریق وب سایت سفارش خود را ثبت کنید.

Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account