ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است

آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است
جدول محتوا

آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است؟ آیا تخت بادی خوب است؟ آیا استفاده طولانی مدت از تشک بادی خوب است؟ آیا تخت های بادی فقط برای کمپینگ مناسب هستند یا می توان از آنها به صورت طولانی مدت نیز استفاده کرد؟ آیا تشک بادی حمایت خوبی از بدن برای خواب راحت شبانه شما ارائه می دهند؟ تخت بادی چه مدت دوام خواهد داشت؟ این ها یک گوشه ای از سوالاتی است که برای خرید تشک در ذهن مشتری شکل می گیرد. تشک های بادی با امکان خالی کردن هوای درون آن و تا کردن پس از هر بار استفاده، فضای اتاق تان را اشغال نخواهد کرد. تشک بادی در کنار معایبی که دارد مزایایی نیز دارد. برای مثال تشک های بادی بسیار سبک هستند و وقتی تا شوند به ابعاد یک کلاسور در می آیند و برای جا به جایی هیچ محدودیتی ندارند. در ادامه بیشتر به این مسائل خواهیم پرداخت.
منظور از تشک بادی چیست؟
تشک بادی تشکی بادی است که معمولاً از مواد وینیل، پلاستیک یا لاستیک ساخته می شود. تشک بادی را می توان تا کرد و به صورت جمع شده در کناری قرار داد. تخت خواب بادی گزینه ای ایده آل برای سفرهای کمپینگ یا برای استفاده مهمانان در خانه مورد استفاده قرار داد. تشک های بادی طریق دهان، دست یا با پمپ برقی باد می شوند. جالب است بدانید که فناوری تشک های بادی را می توان در تشک هایی که در اتاق خواب مان استفاده می کنیم نیز اجرا کرد. تشک های بادی دو نوع اصلی دارند. تخت خواب بادی موقت یا دائمی، در این مقاله از سری مقالات آقای تشک به معرفی و بررسی تمامی تشک های بادی موجود در بازار خواهیم پرداخت.

آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است

آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است

آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است؟

تشک بادی دائمی

تخت های بادی به عنوان تشک های بادی قابل تنظیم نیز شناخته می شوند و از آنها به جای استفاده از سیستم سیم پیچ یا هسته فوم، هوا به عنوان وسیله پشتیبانی استفاده می شود. محفظه های هوا که از داخل تشک عبور می کنند به شما امکان می دهند راحتی خود را تنظیم کنید. با امکان تنظیم تخت خواب بادی می توانید درجه راحتی خود را روی تشک خود مدیریت کنید. برخی از تشک های بادی از فناوری دو ناحیه ای برخوردار هستند که به هر دو فردی که روی تشک خوابیده اند اجازه می دهد تا تشک قسمت خود را مطابق با سلیقه خود تنظیم کنند. بنابراین می توانید با هم از یک تشک با سطح نرمی و راحتی متمایزی استراحت کنید. بعضی از تخت خواب های بادی باعث می شوند که سطح سفارشی سازی به سطح بالاتری برسد و به افراد فرصت می دهد تا مناطق مختلف تشک را شخصی سازی کنند. این یک گزینه عالی برای افراد مبتلا به بیماری هایی مانند کمر درد یا گردن درد است. با داشتن هوای بیشتر در مناطقی از بدن که بیشتر به آن احتیاج دارند ، خواب راحتی خواهید در حالی که هر قسمت از بدن پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت می کند.

تشک بادی موقت

تشک های بادی موقت سبک تر و کوچکتر از تشک های بادی دائمی هستند. این نوع به طور خاص برای کمپینگ ، کوله پشتی یا برای میهمانان در خانه در نظر گرفته شده است. تشک های بادی موقت از طراحی مشابه تشک های بادی دائمی استفاده می کنند، اما به طور قابل توجهی نازک تر هستند. در حالی که تشک های موقت برای استفاده مداوم مناسب نیستند، اما بیشتر آنها می توانند خواب راحت و پشتیبانی مناسب را فراهم کنند.

آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است؟

جواب سوال ” آیا تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب است؟” باید بگوییم استفاده مداوم از این محصول به نظر شخصی خودتان بر می گردد. اگر این محصول خوابی راحت و بدون دردکمر و… را برای شما به همراه دارد می توانید مداوم از آن استفاده کنید.

حتی می توانید بعد هر بار استفاده از تشک بادی، هوای درون آن را خالی کنید و تشک را جمع کنید. تشک های بادی با امکان جمع کردن پس از هر بار استفاده، امکان استفاده از فضای بیشتری در اتاق خواب تان را به شما هدیه می دهد.

اما دقت کنید که تشک های بادی کنار وسایل گرماشی خانه قرار نگیرند و اشیای نوک تیز را به آن نزدیک نکنید. با رعایت این نکات تشک بادی شما عمر بیشتری دارد.

فواید تشک بادی

تشک بادی موقتی برای استفاده در تفریحات، مهمانی و کمپ ها انتخاب مناسبی است. تشک خواب بادی سبک است و وزن بالایی ندارد. تعمیر و نگهداری تخت خواب بادی نسبت به باقی تشک ها بسیار کم هزینه است. به عنوان مثال سیم پیچ تخت فنری شما باید بارها و بارها تغییر داده شود تا ساییدگی و پارگی کمتر شود. در مورد مدل های بادی اینگونه نیست. باید مطمئن شوید که هوای کافی در آن قرار دارد و سوراخ ها به سرعت بسته شوند. برای تعمیرات یا نگهداری از این تشک فقط باید هوای درون ان را چک کنید. باید بدانید که حتی اگر هیچ حفره ای وجود نداشته باشد، با گذشت زمان به طور طبیعی تخت خواب بادی صاف می شوند و نیاز به دوباره پر کردن دارند.

تشک خواب بادی با فناوری بالا امکان تنظیم و شخصی سازی در دو طرف تخت را دارد که اگر با همسرتان از یک تشک استفاده می کنید، می توانید هر قسمت را باب میل خودتان تنظیم کنید.

معایب تشک بادی

معایب تشک بادی

معایب تشک بادی

یکی از مواردی که در مورد استفاده از تشک بادی وجود دارد این است که تنظیم دمای بدن روی تشک بادی سخت است. بیشتر این تشک ها از مواد مصنوعی مانند وینیل ساخته شده اند. بنابراین در طول شب تنفس خوبی نخواهند داشت. به همین دلیل، هیچ راهی برای پخش گرمای تولیدی بدن در طول شب وجود ندارد.

هوای محبوس شده در داخل تشک بادی، دمای بدن را بالا می برد. این مسئله می تواند باعث تعریق بدن در هنگام خواب و ایجاد حالت کلافگی شود. در زمستان، هوای داخل تشک بادی پایین و سرد است. لذا می تواند باعث احساس سرما در شما شود.

بهترین راه برای مبارزه با هر یک از این مسائل این است که به اندازه کافی بین خود و سطح تخت مانع ایجاد کنید. در تابستان با دو ورق پنبه ای و در زمستان با پتو سطح تشک را می توان پوشاند.

تشک بادی برای استفاده مداوم مناسب نیست زیرا پشتیبانی مناسبی برای بدن ندارد. اگرچه برای استراحت در بیرون از خانه و کمپ ها مناسب هستند، اما استفاده طولانی مدت می تواند منجر به کمر درد شود.
تشک های بادی بدون پشتیبانی کافی، ستون فقرات شما از تراز خارج می شود و بنابراین خواب مفیدی نخواهید داشت. خوابیدن روی تخت خواب بادی خیلی راحت نیست. سطح پشتیبانی، همانطور که در بالا ذکر شد، ممکن است خیلی بالا نباشد و به ستون فقرات شما آسیب برساند. در تخت خواب بادی پشتیبانی عمیق وجود ندارد و همچنین کمک چندانی به کاهش فشار نمی کند.
اگر با شخص دیگری در تخت خواب خود شریک هستید، یکی از مهمترین معایب این است که انتقال جا به جایی و حرکت زیادی وجود دارد. جلوگیری از این انتقال حرکت اجتناب ناپذیر است. هر زمان که شما در تخت حرکت می کنید، شخص دیگر نیز این جا به جایی را حس خواهد کرد. این امر می تواند استراحت کافی در شب را دشوار کند ، به خصوص اگر خواب تان سبک است. اما در تشک های بادی با فناوری نو امکان شخصی سازی در دو قسمت تشک وجود دارد. شما می توانید قسمتی از تشک را با توجه به راحتی و شرایط مدنظر خود تنظیم کنید.

Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account