تشک آقای تشک مدل Night Fly


کد:
17
برند:
Mr.Mattress
گارانتی:
12 سال
مدل:
پددار دوطرفه
نوع:
ارتوپدیک
جنس:
کتان
ارتفاع:
30
بازه تحمل وزن:
40 تا بیش از 150
سایر:
پرشده با فوم گیاهی Bio-Core و الیاف گیاهی، فوم مموری لاتکس
۱۱,۱۶۰,۰۰۰ ۴۷% ۵,۸۷۰,۰۰۰  تومان
ارسال از 2 روز آینده

مدل طبی فول ارتوپدیک دورو ؛ که با لایه‌های متعدد از الیاف گیاهی و فوم لاتکس پرشده و فاقد سیستم فنربندی است؛ این تشک دست‌ساز است و ساخته شده از لای پارس، جهت جلوگیری از فرسایش اسفنج، فوم کاملا گیاهی Bio-Core در لایه‌ی زیرین آن، که تحمل وزن و مقاومت بسیار بالایی دارد و دوپد در زیروروی تشک که از مموری فوم فول HR دانسیته بالا می‌باشد.
همچنین برای تقویت لبه‌های تشک در برابر ضربه و فشار وارده بر تشک، 8عدد ساپورت‌های M شکل در دیواره‌های آن به‌کار رفته. 
با رویه از جنس کتان بلژیکی که بهترین کتان تولید شده می‌باشد و تنفس و جریان هوا در این نوع پارچه بسیار بالا بوده و خاصیت تابستانه و زمستانه را داراست، تشکی خنک و ضدتعریق که از مواد طبیعی و غیر مضر ساخته شده و برای هر وزن، شرایط فیزیکی، مشکلات فیزیکی و هر سلیقه‌ای مناسب می‌باشد.
ساختار این مدل به گونه‌ایست که حالت ارتجاعی را به نقاط دیگر تشک منتقل نمی کند و فرم‌گیری ایده‌آلی از شکل بدن به خود می‌گیرد. از ایجاد و انتقال فشار و درد در قسمت گردن، شانه‌ها و کمر و اندام تحتانی و زانو جلوگیری می‌کند و به شما کمک می‌کند بهترین حالت را در زمان خواب داشته باشید و بهترین پشتیبانی و فرم‌گیری را از اندام شما دارد.
این تشک از لحاظ سفتی و نرمی کاملا طبی بوده و از عدد 10 درجه 8 را دارد و می‌تواند تمامی دردهای فیزیکی را بهبود بخشد و خوابی راحت را برایتان به ارمغان بیاورد.دیدگاه

دیدگاه شما :


محصولات مشابه

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل