تشک آقای تشک مدل Orthopedic گاوصندوق‌دار


کد:
24
برند:
Mr.Mattress
گارانتی:
14 سال
مدل:
پددار
نوع:
طبی فنری
جنس:
گردبافت
ارتفاع:
38
بازه تحمل وزن:
40 تا بیش از 150
سایر:
- پارچه گردبافت با تکنولوژی‌های کمبریک، آریا، های‌کر‌، کلین و کرفول جهت اکسیژن‌رسانی بیشتر به پوست
- ارتفاع تشک 38 سانتی‌متر
- دارای دو تشکچه روی هم (پد HR و مموری فوم) ، جهت جلوگیری از ارتجاع‌پذیری
- فریم دورفنری فولادی4/4mm ، لایه ترموفلت تقسیم فشار 2000gr ، اسکلت مرکزی فنربونل ریزبافت مخصوص با 1392 فنر برای تحمل وزن سنگین
- دارای گاوصندوق فولادی نسوز با قفل الکترونیکی کارتی، به ابعاد 30×40×15 ، با دو صندوقچه (یک دریچه اصلی و یک محفظه مخفی)
- میزان سختی تشک؛ متوسط سخت بادرجه8 می‌باشد
۱۷,۹۰۰,۰۰۰ ۴۱% ۱۰,۵۰۰,۰۰۰  تومان
ارسال از 5 روز آینده

مدل طبی‌فنری فول ارتوپدیک با دو پد مخصوص ؛ دارای رویه‌ از جنس پارچه گردبافت با تکنولوژی‌های کمبریک، آریا، های‌کر‌، کلین و کرفول ، جهت اکسیژن‌رسانی بیشتر به پوست ؛ این تشک دست‌ساز است و ساخته شده از لایه الیاف آنتی‌باکتریال و آنتی آلرژی 350gr، دیواره حوضچه‌ای‌شکل و دارای دو تشکچه روی هم (پد HR و مموری فوم)، که ارتجاع‌پذیری را به حداقل رسانده و تحمل وزن و مقاومت بسیار بالایی دارد.
دارای فریم دورفنری فولادی4/4mm ، لایه ترموفلت تقسیم فشار 2000gr ، اسکلت مرکزی دارای فنربونل ریزبافت مخصوص با 1392 فنر برای تحمل وزن سنگین بوده و ساختار این مدل به گونه‌ایست که حالت ارتجاعی را به نقاط دیگر تشک منتقل نمی‌کند و فرم‌گیری ایده‌آلی از شکل بدن به خود می‌گیرد. از ایجاد و انتقال فشار و درد در قسمت گردن، شانه‌ها و کمر و اندام تحتانی و زانو جلوگیری می‌کند و به شما کمک می‌کند بهترین حالت را در زمان خواب داشته باشید و بهترین پشتیبانی و فرم‌گیری را از اندام شما دارد.
این تشک دارای گاوصندوق فولادی نسوز با قفل الکترونیکی کارتی، به ابعاد 30×40×15 ، با دو صندوقچه (یک دریچه اصلی و یک محفظه مخفی) می‌باشد.
از لحاظ سفتی و نرمی متوسط سخت بوده و از عدد 10 درجه 8 را دارد و می‌تواند خوابی بسیار راحت را برایتان به ارمغان بیاورد.دیدگاه

دیدگاه شما :


محصولات مشابه

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل