بالش طبی هوشمند آقای تشک مدل Butterfly


کد:
21
برند:
Mr.Mattress
گارانتی:
6 سال
مدل:
پروانه
سایر:
- بالش طبی هوشمند قاب‌دار، با نواردوزی دوطرفه

- دارای رویه 100% پنبه‌ای گردباف نقش‌دار و براق، آغشته به آلوئه‌ورا ؛ ضدتعرق و حساسیت و آنتی‌باکتریال

- دارای فرورفتگی در قسمت گردن و قابلیت استفاده از طرف کلاسیک بالش بعد از بهبود درد

- تسهیل گردش خون در سراسر بدن به‌دلیل استفاده از فوم هوشمند

- واکنش نسبت به وزن و دمای بدن و فرم‌گیری براساس تغییر وضعیت فیزیکی در خواب

- دارای قابلیت افزایش جریان هوا و دور شدن گرما از سر و گردن در طول شب
۱,۹۵۰,۰۰۰ ۳۸% ۱,۲۰۰,۰۰۰  تومان
ارسال از 2 روز آینده

امروزه استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید تشک‌ها و بالش‌های طبی و ارتوپدی، خواب را برای افراد لذت‌‌بخش‌تر کرده است. مدل پروانه‌ای در محل تماس با گردن فرورفته است. این طراحی سبب می‌شود تا در هنگام خواب قسمتی از مهره­‌های گردن در تماس با بالش نباشند. در نتیجه دردهای حاد گردن را کاهش داده و گردش خون را سهولت می بخشد. فشاری که در هنگام خواب بر مهره‌های گردن می‌­آید با استفاده از این مدل به حداقل می‌­رسد.
همچنین بدن شما با بهره‌گیری از ویژگی‌های فوم مموریال «حافظه‌دار هوشمند» با سرعت برگشت‌پذیری استاندارد، در بهترین حالت ارگونومیک قرارگرفته و وضعیت فیزیکی شما را هنگام خواب به روشی علمی پشتیبانی می‌کند. اگر عامل خروپف، وضعیت ناصحیح سر و گردن هنگام خواب باشد؛ بالش طبی از ایجاد خروپف جلوگیری کرده و حفظ وضعیت صحیح سر و گردن، سبب باز نگه‌ داشته‌شدن مجاری تنفسی و دریافت بهتر اکسیژن می‌شود.
مموری فوم پس از تغییر شکل توسط محرک خارجی، به دلیل خاصیت ارتجاعی، به شکل اولیه خود باز می‌گردد. همچنین گرما و رطوبت بدن شما را به خود جذب کرده و با کاهش تعریق بدن در هنگام خواب آسایش بیشتری برای شما فراهم می­‌کند. بالش‌های هوشمند ساخته‌شده از مموری فوم آنتی باکتریال و ضد حساسیت هستند و به علت عاری‌بودن از هرگونه گرد و غبار برای بیماران تنفسی بهترین گزینه به شمار می‌آیند.
اندازه این بالش 50cm×35cm با ارتفاع 12cm بوده و استفاده از این بالش به همه افراد در همه سنین و مخصوصاً افرادی که مشکلات فیزیکی و ارتوپدی در ناحیه گردن، ستون فقرات و کمر دارند، توصیه می‌شود.دیدگاه

دیدگاه شما :


محصولات مشابه

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل