بالش طبی هوشمند آقای تشک مدل Wave


کد:
20
برند:
Mr.Mattress
گارانتی:
6 سال
مدل:
موج - سوپرموج
سایر:
- بالش طبی هوشمند قاب‌دار، با نواردوزی دوطرفه

- در دو اندازه کوچک (موج) و بزرگ (سوپر موج)

- دارای رویه 100% پنبه‌ای گردباف نقش‌دار و براق، آغشته به آلوئه‌ورا ؛ ضدتعرق و حساسیت و آنتی‌باکتریال

- دارای انحنا با دو ارتفاع برای هم‌راستا بودن سر و گردن در دو وضعیت بدن در خواب

- تسهیل گردش خون در سراسر بدن به‌دلیل استفاده از فوم هوشمند

- دارای قابلیت افزایش جریان هوا و دور شدن گرما از سر و گردن در طول شب

- واکنش نسبت به وزن و دمای بدن و فرم‌گیری براساس تغییر وضعیت فیزیکی در خواب
۱,۷۰۰,۰۰۰ ۴۱% ۱,۰۰۰,۰۰۰  تومان
ارسال از 2 روز آینده

امروزه استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید تشک‌ها و بالش‌های طبی و ارتوپدی، خواب را برای افراد لذت‌‌بخش‌تر کرده است. فوم مموریال ترکیب خاصی از لاتکس است. هنگام استراحت روی بالش‌های موج‌دار هوشمند، سر و گردن با ستون فقرات در یک راستا قرار می‌گیرند ، این امر سبب می‌شود که تنفس طبیعی فرد حفظ شده و تا حد ممکن از خروپف جلوگیری شود. علاوه‌براین‌، نیروی وزن سر و گردن با شدت کمتری به بدن بازگردانده می‌شود و درنتیجه فشار کمی به مهره‌ها و عضلات سر و گردن و لیگامان‌ها وارد شده و موجب گردش خون بیشتر در نواحی پرفشار شده و از بروز زودهنگام احساس خستگی در آنها جلوگیری کرده و باعث پیشگیری از دردها و گرفتگی‌های عضلانی در کوتاه‌مدت و آرتروز در درازمدت می‌شوند. مموری فوم پس از تغییر شکل توسط محرک خارجی، به دلیل خاصیت ارتجاعی، به شکل اولیه خود باز می‌گردد.
بالش‌های موج‌دار دارای انحنایی هستند که سمت بلندتر مناسب برای خوابیدن به پهلو و سمت کوتاه‌تر مناسب برای خوابیدن به پشت می‌باشد.
همچنین بدن شما با بهره‌گیری از ویژگی‌های فوم مموریال «حافظه‌دار هوشمند» با سرعت برگشت‌پذیری استاندارد، در بهترین حالت ارگونومیک قرار گرفته و وضعیت فیزیکی شما را هنگام خواب به روشی علمی پشتیبانی می‌کند. بالش‌های هوشمند ساخته‌شده از مموری فوم آنتی باکتریال و ضد حساسیت هستند و به علت عاری‌بودن از هرگونه گرد و غبار برای بیماران تنفسی بهترین گزینه به شمار می‌آیند.
استفاده از این بالش به همه افراد در همه سنین و مخصوصاً افرادی که هنگام بیدار شدن از خواب در ناحیه گردن، ستون فقرات و کمر احساس درد شدید می‌کنند توصیه می‌شود.دیدگاه

دیدگاه شما :


محصولات مشابه

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل