کاربرد سوپاپ هوا در تشک

11/شهریور/1399 مقالات بدون دیدگاه

کاربرد سوپاپ هوا در تشک : استفاده از تشک خواب مناسب برای داشتن خوابی آرام و کافی حائز اهمیت می باشد. خوابیدن بر روی تشکی که به هنگام خواب باعث گرم شدن و تعریق بدن شود و همچنین تشکی که سرما را به هنگام فصل زمستان به بدن منتقل کند باعث پریشانی در خواب و داشتن خواب ناکافی می باشد و در نتیجه صبح را با کسلی و رخوت شروع خواهید کرد. محققین زیادی درباره رفع این موضوع تحقیقاتی کردند تا موفق به ساخت محصولی به عنوان سوپاپ هوا در تشک شدند تا با گردش جریان هوا در تشک از گرم و سرد شدن زیاد رویه تشک جلوگیری کند. در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا درباره کاربرد سوپاپ هوا در تشک برای شما صحبت کنیم، با ما همراه باشید:

چرا تشک به سوپاپ هوا نیاز دارد؟

نیاز به سوپاپ گردش هوا، موقعی بوجود آمد که تشک ها در دهه پیش بدون سوپاپ گردش هوا تشک ها عرضه می شد، و مصرف کنندگان آن از گرم شدن بیش از حد در تابستان و سرد شدن آن، در زمستان گلایه داشتند، تا اینکه به فکر تولید کنندگان این عرصه افتاد که در صورتی که تشک هم مثل گیاه و یا انسان، راهی برای تنفس خود داشته باشد، میتواند تعادل دمای خود را به بهترین شکل حفظ کند، تا هم از طول عمر خود و هم آسایش مصرف کننده را در تمام فصول، به ارمغان آورد.

کاربرد سوپاپ های هوا در تشک

سوپاپ های هوا در تشک ها، به منظور ایجاد گردش هوا در تشک می باشد، این گردش هوا، تعادل دو فصل زمستان و تابستان را کنترل می کند، و کمک شایانی در طول عمر تشک شما نیز ایجاد می نماید، و البته این نوعی تهویه کامل تشک می باشد، زیرا تشک های شما هم نیاز به نفس کشیدن دارند، تو بتوانند هم خواب راحت تری برای شما فراهم آورند، و هم اینکه طول عمر تشک به مراتب بالاتر رود.

خرید تشک . کاربرد سوپاپ هوا در تشک

تشک های استاندارد دارای چند سوپاپ هوا باید باشند؟

طبق نظر کارشناسان کالای خواب هر تشک استاندارد بایستی دارای چهار سوپاپ گردش هوا در دو طرف تشک باشد، تا عمل تنفس تشک به خوبی انجام پذیرد.

آیا سوپاپ هوا در جریان گردش هوا تشک موثر است؟

تشک هایی که فاقد سوپاپ هوا می باند راه ورودی و خروجی برای گردش هوا وجود ندارد و به همین علت افرادی که بر روی این نوع تشک ها می خوابند در فصل گرما احساس گرمای شدید و تعریق بدن می کنند و در فصل سرما احساس سرمای شدید می کنند. در صورتیکه استفاده از تشک های دارای سوپاپ هوا این دست از مشکلات را ندارد و با روزنه موجود در قطعه سوپاپ هوا جریان هوا در بین لایه های تشک در گردش است و باعث ایجاد هوای مطلوب برای خواب  می باشد.

پس در جواب سوال که آیا آیا سوپاپ هوا در جریان گردش هوا تشک موثر است ؟ باید بگوییم بله یکی از تاثیر گذارترین متریال ها برای گردش هوا در تشک سوپاپ هوا می باشد که تمامی تشک های استاندارد دارای چهار سوپاپ هوا می باشند.

مزایای استفاده از تشک سوپاپ دار

استفاده از این تشک باعث داشتن خوابی راحت بدون احساس گرمای شدید و سرما شدید می باشد. همچنین با توجه به اینکه سوپاپ هوا در تشک منجر به گردش و جریان هوا در بین لایه های تشک می شود باعث افزایش طول عمر تشک می باشد و نیز از نظر بهداشتی هم بسیار مهم است زیرا از رشد باکتری و میکروب در بین لایه های تشک جلوگیری می کند.

جدیدترین سوپاپ هوا تشک

جدید ترین هواکش تشک به صورت دو تکه در دورنگ طلایی و نقره ای کاراصلی هواکش تشک خارج نمودن هوای داخل تشک می باشد در بازار موجو می باشد و فروشندگان به مشتریان خود عرضه می کنند.توجه داشته باشید تشک های فنری هوا داخل شان جریان دارد و بیشتر برای تزیین دیوار تشک می باشد .

کاربرد سوپاپ هوا در تشک . خرید تشک

تغییر هوشمند شرایط محیط خواب با استفاده از سوپاپ هوا در تشک

فراتر از فناوری های پوشیدنی مربوط به خواب، عصر دیجیتال دستگاه هایی را در اختیار گذاشته است که به تغییر شرایط محیط خواب کمک می کنند. بسیاری از افراد نسبت به صدا، نور و دمای محیط خواب بسیار حساس هستند. با توسعه فناوری، ابزاری در حال ایجاد هستند که با فرکانس های طبیعی زمین همخوانی دارند. این فرکانس ها منجر به احساس راحتی بیشتر انسانها خواهد شد و مردم علاقه دارند با این فرکانس ها هماهنگ شوند.

همچنین تولید تشک ها به سمتی پیش می رود که متناسب با شرایط دمایی و یا میزان سفتی تشک تغییرات لازم در تشک ایجاد شود. این تشک ها به صورت هوشمند شرایط لازم برای ایجاد خواب با کیفیت و خوب را برای شما فراهم خواهند کرد. یکی از این فناوری ها برای جلوگیری از گرم شدن و سرد شدن تشک استفاده از سوپاپ هوا در تشک می باشد که باعث گردش جریان هوا می باشد و خواب راحتی را برای فرد به ارمغان می آورد.

اهمیت استفاده از تشک خواب مناسب

همواره باید در نظر داشت که انتخاب تشک مناسب منجر به تجربه خواب بهتری خواهد شد استفاده از فناوری برای پایش خواب زمانی اطلاعات مناسبی را ارائه می دهد که خواب شما به صورت نرمال و بدون مزاحمت انجام شود. بهره گیری از تشک طبی و کالای خواب راحت و طبی از ایجاد اخلال در فرآیند خواب جلوگیری خواهد کرد. به زودی تکنولوژی در این جهت حرکت خواهد کرد که با بررسی محیط خواب و عادات خوابی شما و همچنین میزان خستگی اندام های شما، تغییراتی در تشک شما ایجاد کند تا علاوه بر ایجاد شرایط استاندارد خواب، آرامش عضلات شما نیز فراهم شود. پس با توجه به اطلاعاتی که درباره سوپاپ تشک به دست آوردید از این به بعد در خرید تشک حتما به این موارد نیز توجه کنید :

خرید تشک . کاربرد سوپاپ هوا در تشک

برچسب ها: کاربرد سوپاپ هوا در تشک خرید تشک دنلپ خرید تشک رویال خرید تشک طبی خرید تشک ارزان قیمت تشک خرید تشک خرید تشک سوپاپ دار قیمت تشک سوپاپ دار مزایای تشک سوپاپ دار تشک سوپاپ دار رویال تشک سوپاپ دار دنلپ عمر مفید تشک خرید تشک یک نفره خرید تشک دو نفره قیمت تشک یک نفره قیمت تشک دو نفره خرید تشک یک نفره رویالدیدگاه
دیدگاه شما :

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل