دلایل محبوبیت تشک لاتکس

9/مهر/1399 مقالات بدون دیدگاه

دلایل محبوبیت تشک لاتکس : همانطور که می دانید برنامه های شلوغ و بی وقفه ما در طول روز باعث کاهش انرژی و افت کارای ذهن و بدن ما می شود ، و داشتن یک تشک مناسب که بتوان در پایان روز بر روی آن استراحت کرد و به ریکاوری بدن و ذهن پرداخت برای همه ی ما ضروری می باشد. استراحت به این اعصاب خسته و ذهن مشغول کمک می کند تا انرژی از دست داده خود را بازیابیم زیرا خواب برای حفظ بهره وری و کمک به عملکرد صحیح مغز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر اخیراً از مشکلات بی خواب  و بدخوابی رنج می برید ، شاید وقت آن رسیده است که از تشک قدیمی خود خداحافظی کنید و یک تشک لاتکس جدید را خریداری و به خانه بیاورید. با توجه به محبوبیت رو به رشد تشک لاتکس ما را بر آن داشت تا به بررسی دلایل محبوبیت تشک لاتکس بپردازیم.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایایی که تشک لاتکس می تواند به همراه داشته باشد ادامه مطلب را بخوانید و تا انتهای مقاله همراه ما باشد.

تشک های لاتکس تختخواب

تشک های لاتکس زیست تخریب پذیر در مقایسه با همتایان مصنوعی خود ماندگاری بیشتری دارند. قابلیت اطمینان عمر طولانی مدت ، دوام و ثبات آنها بزرگترین دلیل این است که افراد بیشتری این تشک ها را انتخاب می کنند.

تشک های لاتکس مسافرتی

یک سوم از افرادی که از این تشک های لاتکس استفاده می کنند نمونه مسافرتی ان را نیز خریداریکرده اند. لاتکس به دلیل داشتن ماده انعطاف پذیر ، بدون ایجاد فشار اضافی به شانه ها و باسن آنها ، می تواند از مصرف کنندگان آن پشتیبانی لازم را ایجاد کند ، بنابراین برای ارتقا proper چینش مناسب به اندازه کافی کانتور می شود. مهندسی هوشمند تشک های لاتکس از انحنای طبیعی بدن ما پشتیبانی می کند. بنابراین درد را از بین می برد.

خرید تشک .دلایل محبوبیت تشک لاتکس

تشک لاتکس مخصوص اتاق خواب

مدل های تشک کاملاً طبیعی و ارگانیک لاتکس برای کسانی که به بوی شیمیایی حساس هستند بسیار مناسب است. این تشک ها در حال حاضر در میان هزاران تشک محبوب هستند که مدت زمان استراحت محدود خود را بیش از هر چیز دیگری ارزیابی می کنند.

تشک های آبی و تشک های فنری تمایل دارند حرکت را از یک طرف به طرف دیگر منتقل کنند ، هنگامی که یک زوج شما غلطت میزند هر دو طرف تشک حرکت می کند. تشک های لاتکس از نظر انزوای حرکتی بالاتر از رده های مشابه خود هستند و بنابراین خواب هر دو فرد را با کمترین مزاحمت راحت می کند.

تشک لاتکس دو رویه

تشک های لاتکس برای دستیابی به سطح راحتی مطلوب قابل تنظیم هستند. مشتریان حتی می توانند تشکی با دو سطح استحکام متفاوت برای تأمین نیاز انحصاری سفارش دهند. بنابراین مدل های خاصی با لایه های بدون چسب روبرو می شوند و به مشتریان این فرصت را می دهند که هنگام فرسودگی لایه های بالایی را جایگزین کنند.

ساختار طبیعی سلول آزاد لاتکس امکان گردش خوب هوا را فراهم می کند. هنگام پردازش لاتکس و افزایش بیشتر این جریان هوا و تضمین خواب خنک تر ، یک سری سوراخ به آن اضافه می شود. بنابراین ، این تشک های لاتکس می توانند در کشورهای گرمسیری مانند هند با آب و هوای مرطوب بسیار کمک کنند. گردش عالی هوا همچنین به بهداشت بیشتر کمک می کند زیرا اجازه نمی دهد تعریق به مدت طولانی ادامه یابد و تشک را مرطوب کند.

بستر تشک لاتکس از چه موادی تشکیل شده است؟

فنرهای فلزی موجود در تشک های کویل فنر تابش الکترومغناطیسی را تقویت می کنند. این امر باعث شده است که لاتکس با محتوای فلز در بین علاقه مندان به سلامتی بسیار محبوب باشد.

تشک های لاتکس در برابر آتش ، کپک و گرد و غبار مقاوم هستند. آنها دارای ویژگی های ضد آلرژی هستند که می توانند عوامل بیماری زا را از بین ببرند بدون اینکه مصرف کنندگان آسیب ببینند. قابلیت های طبیعی مقاومت در برابر آتش ، تشک های لاتکس را در مقایسه با سایر تشک ها خود که مواد شیمیایی اضافه شده ای دارند و ممکن است مشکلات سلامتی مانند سمیت ایمنی ، سرطان و را به همراه داشته باشد ، جایگزین بهتری می کند.

مواد اولیه تشک لاتکس از کجا تهیه می شود؟

مواد اولیه این تشک های سازگار با محیط زیست از مزارع با روشی بدست می آید که به درختان اجازه می دهد تا هنگام قطع شدن رشد کنند.

تشک های لاتکس در مقایسه با سایر تشک ها رتبه بالاتری را کسب کرده اند و به این ترتیب به بیشترین جستجوی برای خرید در بازار تبدیل شده اند.

خرید تشک . دلایل محبوبیت تشک لاتکس

پنج دلیل مهم برای خرید تشک لاتکس

آیا در فکر خرید تشک جدید هستید؟ دلایل خرید تشک لاتکس بیش از هر نوع تشک دیگری است. شاید شما فقط به استفاده از لاتکس برای دستکش و موارد دیگر فکر کرده باشید ، اما سالهاست که در پارچه های با کیفیت بالا (عمدتا تشک و بالش) استفاده می شود.

یک تغییر کلی به سمت خرید محصولات طبیعی تر وجود دارد و همچنین ما خواهان محصولات با کیفیت بالاتر هستیم که ماندگار شوند. در این مقاله ، من پنج دلیل قانع کننده را برای شما نشان می دهم که چرا خرید تشک بعدی شما باید لاتکس باشد.

نکات کلی در مورد تشک لاتکس

لاتکس طبیعی ماده ای است که از شیره درخت ساخته می شود. این محصولی انعطاف پذیر و ضد آلرژی است و از مواد مناسب تشک ها می باشد. دو روش برای تبدیل شیره به کف لاتکس وجود دارد: Dunlop و Talalay. هر دو فرآیند برای ساخت تشک های لاتکس استفاده می شود و ویژگی های کمی متفاوت به محصول نهایی می بخشد.

تشک های لاتکس در حالی که آنها را به اطراف تغییر می دهید در مقایسه با سایر تشک ها کاملاً سنگین و فلاپی هستند ، اما اغلب به محض قرار گرفتن در آنها نیازی به چرخش یا برگرداندن ندارند.

1. لاتکس با دوام ترین ماده ای است که در تشک پیدا خواهید کرد

وقتی شروع به تماشای تشک های لاتکس می کنید ، متوجه می شوید که بسیاری از آنها با ضمانت های 25 ساله یا بیشتر پشتیبانی می شوند ، که بیش از دو برابر 10 سال است که به نظر می رسد در سایر تولیدات تشک استاندارد است. این بدان دلیل است که لاتکس با دوام ترین ماده در میان مواد موجود در تشک های مدرن است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که ماندگاری آن بیشتر باشد.

لاتکس با گذشت زمان کمی نرم می شود ، اما به اندازه تشک مموری فوم در طول عمر استاندارد 7-8 سال فشرده نمی شود. همچنین تشک های فنری سنتی ، جایی که فنرها فرسوده هستند ، دوام بیشتری خواهند داشت. من در مورد افرادی شنیده ام که 20 سال پس از خرید آن ، از تشک لاتکس خود راضی هستند ، که این مورد هرگز در تشکی دیده نشده است. هرچه تراکم لاتکس بیشتر باشد ، ماندگاری آن نیز بیشتر است.

لاتکس طبیعی نیز ضد حساسیت است ، بنابراین باعث جذب گرد و غبار ، کپک یا سایر عوامل بیماری زا نمی شود که آنها می تواند عمر تشک شما را کوتاه کند.

خرید تشک . دلایل محبوبیت تشک لاتکس

2. لاتکس برای خواب بسیار راحت است و کمر درد را تسکین می دهد

از آنجایی که لاتکس از شیره یک درخت حاصل می شود ، یک تشک لاتکس به طور طبیعی دارای احساس تند و فنری است. این بدان معنی است که لاتکس به شدت به وزن بدن شما پاسخ می دهد - بلافاصله احساس تسکین فشار خواهید کرد - بدون اینکه احساس کنید در تشک فرو می روید. لاتکس در حمایت از ستون فقرات شما در همه موقعیت های خواب بسیار عالی عمل می کند ، که نه تنها برای خواب خوب بلکه برای جلوگیری یا کاهش درد کمر مهم است.

همانند بسیاری از انواع تشک ، تشک های لاتکس در انواع مختلفی از استحکام قرار دارند. بدون توجه به اینکه شما یک تشک نرم ، متوسط ​​یا محکم را ترجیح می دهید ، قادر خواهید بود یکی را پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد.

3. لاتکس به طور طبیعی گرما را از بین می برد

بدون اینکه در مورد چگونگی تولید لاتکس خیلی فنی باشید ، اساساً یک ساختار سلول باز در داخل لاتکس ایجاد می کند. به عبارت دیگر ، یک تشک لاتکس دارای بسیاری از کانال های تهویه به طور طبیعی در داخل آن است. این اجازه را می دهد گرمای بدن شما از بدن خارج شود و از طریق تشک به بیرون چرخانده شود و یک خواب شبانه آرام داشته باشید.

انواع دیگر تشک ها ، مانند مموری فوم ، باید به افزودن موارد اضافی مانند ژل یا مس به کف آنها متکی باشند تا سعی کنند به مکانی خاصیت اتلاف گرما از لاتکس برسند.

4. تشک لاتکس 100٪ طبیعی و ارگانیک است

اگر به دنبال تشکی 100٪ طبیعی هستید ، واقعاً تنها انتخاب شما لاتکس است. انواع دیگر تشک های فومی معمولاً از مواد شیمیای ساخته می شوند. با این حال ، شما همچنین باید بدانید که در آنجا تشک های لاتکس وجود دارد که ترکیبی از لاتکس طبیعی و مصنوعی است یا فقط از لاتکس synthetci ساخته شده است. این ها احتمالاً ارزان تر از یک لاتکس طبیعی هستند اما دوام یکسانی با تشک های طبیعی لاتکس نخواهند داشت.

تشک هایی نیز وجود دارد که با لاتکس 100٪ ORGANIC طبیعی ساخته شده اند ، اما تعداد آنها بسیار کم است.  تولیدکنندگان کمی هستند که به الزامات سخت گیرانه محصولات ارگانیک خود پایبند باشند.

خرید تشک .دلایل محبوبیت تشک لاتکس

5. تشک لاتکس یک سرمایه گذاری مطمئن است

با بازار گسترده تشک های آنلاین ، شاهد کاهش چشمگیر تشک های با کیفیت بالا هستیم. تشک های لاتکس همیشه در زمره کالای لوکس قرار داشته اند. به راحتی می توان فهمید که چرا با توجه به دوام ، مواد طبیعی ، راحتی و کیفیت آنها. این را با دوام یک تشک لاتکس ترکیب کنید ، و خواهید دید که تشک لاتکس یک سرمایه بزرگ است.

برچسب ها: خرید تشک طبی بدون فنر رویال خرید تشک رویا خرید تشک مموری فوم خرید تشک طبی خرید تشک رویال ارزان قیمت تشک ارزان قیمت تشک خرید تشک ارزان خرید تشک تشک تشک لاتکس دو رویه خرید تشک صد آلرژی لاتکس مواد اولیه تشک لاتکس تشک لاتکس تشک ضد آلرژی پنج دلیل مهم برای خرید تشک لاتکس خرید تشک رویال قیمت تشک لاتکس خرید تشک لاتکس با 25 سال ضمانت خرید تشک لاتکس صدر صد طبیعی با 25 سال ضمانت خرید تشک لاتکس دلایل محبوبیت تشک لاتکس خرید تشک ارزان قیمت Latex mattress raw materialsدیدگاه
دیدگاه شما :

برگشت به بالا

کپی لینک

واتساپ

تلگرام

ایمیل