در خرید تشک دو نفره به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید تشک دو نفره

خرید تشک دو نفره موضوعی است که قرار است در مورد نکات مربوط به آن صحبت کنیم. با استراحت روی  تشک استاندارد بهترین خواب زندگی تان را تجربه خواهید کرد. انتخاب تشک مناسب برای کیفیت خواب بسیار مهم است. در خرید تشک، نه تنها نوع آن مهم است ، بلکه اندازه تشک نیز اهمیت دارد. اگر برای خرید تشک یک نفره اقدام می کنید، باید وزن، قد، وضعیت پزشکی و سایر فاکتورهای لازم را در نظر بگیرید.

در خرید تشک یک نفره، شما صاحب اختیار تشک خود هستید و تنها نظرات شما برای خرید تشک اولویت دارد. اما برای خرید تشک دو نفره قضیه فرق می کند. قرار است از یک تشک دو نفر همزمان استفاده کنند بنابراین باید نظر هر دو شخص در خرید تشک دو نفره اعمال شود.  اینکه چه نوع تشکی برای تخت مناسب است، با نظر و توافق هر دو نفر تعیین می شود. حال سوال اساسی اینجاست؛ در خرید تشک دو نفره به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ با ما همراه باشید که به این موضوع خواهیم پرداخت.

منظور از تشک دو نفره چیست؟

تشک دو نفره که به نام تشک تمام قد نیز شناخته می شود، نوعی تشک است که اندازه آن دو برابر یک تشک یک تخته است. خرید تشک دو نفره بهترین انتخاب تشک تختخواب برای افرادی است که از تخت های یک نفره یا دو تخته راضی نیستند و می خواهند تشکی بزرگتر برای خوابیدن داشته باشند. استراحت روی تشک دو نفره، فضای بیشتری در اختیار افراد قرار می دهد.

اندازه تشک های دو نفره چقدر است؟

تشک دو نفره در دو اندازه 140 سانتی متر و 160 سانتی متر تولید می شود. البته اگر دو فردی که روی تشک دو نفره استراحت می کنند، جابجایی زیادی در طی شب دارند یا افراد درشت هیکل هستند می توانند از اندازه200*180 سانتی متر استفاده کنند. ولی اندازه تشک های دو نفره که معمولا در هتل ها از آن استفاده می شود، اندازه 140 یا 160 سانتی متری است. در نهایت انتخاب اندازه تشک دو نفره با خود شماست.

در خرید تشک دو نفره به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

تشک دو نفره استاندار و مناسب به شما کمک می کند یک خواب عمیق در شب و احساس شادابی در روز داشته باشید. بنابراین مهم است که وقت بگذارید و تحقیق کنید کدام نوع تشک دو نفره برای شما بهترین است. در خرید تشک دو نفره باید 10 سانتی متر فاصله بین انتهای تشک و پاهای شما وجود داشته باشید.

اگر قدتان  بلندتر از 180 سانتی متر است ، با یک تشک بزرگ، فوق العاده راحت تر خواهید بود.

سطح سفتی مناسب خود را انتخاب کنید. تشک های دوبل نرم ، نسبتا نرم ​​، نسبتا سفت ​​و سفت در بازار وجود دارد.

نوع تشک خود را انتخاب کنید. شما می توانید از بین گزینه های مختلف، از جمله مموری فوم ، تشک های فنری پاکتی ، تشک های لاتکس و موارد دیگر را انتخاب کنید!

تشک مموری فوم

تشک های مموری فوم حاوی مواد ویسکوالاستیک هستند. این مواد در تشک دو نفره منحنی بدن شما را در آغوش می گیرند تا به شما کمک کنند که ستون فقرات در هنگام خواب تراز شود. اگر در موقعیت های مختلف می خوابید ، یا تختخواب خود را با یک شریک زندگی می کنید ، یک تشک دونفره مموری فوم می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

تشک لاتکس

مواد تشک سنتی را با لاتکس ترکیب می کنند تا فشار پشت و خواب را بهبود بخشد. خاصیت ارتجاعی طبیعی مواد لاتکس با شکل پذیری بهتر نسبت به وضعیت خواب شما ، به حفظ ستون فقرات در وضعیت مناسب کمک می کند. اگر در طول شب زیاد جابجا می شوید هم نگران نباشید. تشک های لاتکس با ویژگی های دربرگیری و واکنش سریع ، با هر حرکتی از بدن شما محافظت خواهد کرد. منظور از واکنش سریع به این معنی است که می توانید حرکت کنید و همچنان پشتیبانی از ستون فقرات شما برقرار باشد. تشک لاتکس دو نفره برای افرادی که از کمردرد رنج می برند می تواند انتخاب خوبی باشد.

تشک فنری پاکتی

تشک های فنری با خاصیت فنر منفصل، با قرار گیری هر کویل درون پاکت، حرکت و جابجایی را کنترل می کنند. اگر با فرد دیگری روی تشک می خوابید و در عین حال به جابجایی حساس هستید، یک تشک فنری پاکتی می تواند حرکات تخت را کنترل کند.

تشک های دو نفره برای هر نوع وضعیت خواب

تقریباً دو سوم افراد به پهلو می خوابند و بقیه ترجیح می دهند به شکم یا پشت بخوابند. مهم است که درک کنید موقعیت خواب شما به چه نوع پشتیبانی نیاز دارد.

اگر به پهلو بخوابید، به احتمال زیاد به یک تشک نرم نیاز خواهید داشت که به نقاط فشار پاسخ دهد مانند تشک فنری پاکتی. فناوری تشک دو نفره نرم از فشار شدید روی شانه ها می کاهد و برای صاف نگه داشتن ستون فقرات شما تا حد ممکن تلاش می کند. برای افرادی که به پشت می خوابند ، یک تشک با درجه سفتی متوسط ​​تا محکم را پیشنهاد می کنیم که پشتیبانی کافی از ستون فقرات را داشته باشد. ساختار مستحکم تشک فنری سنتی این اطمینان را به شما می دهد که در تشک فرو نخواهید رفت و بدن را به سلامت حفظ می کنید.

اگر روی شکم می خوابید ، یک تشک دو نفره محکم ایده آل شما است. تشک های دو نفره سفت، از لگن و قسمت بالای بدن شما محافظت می کند. اگر به شکم می خوابید به تشکی سفت فکر کنید. با دمر خوابیدن به ستون فقرات فشار وارد می شود. تشک های سفت از فشار زیاد به ستون فقرات جلوگیری می کند. برای خرید تشک دو نفره ، باید وزن، شرایط پزشکی، وضعیت خواب و سایر عوامل موثر خود و شریک تان را در نظر بگیرید. برای خرید بهترین تشک تخت دو نفره برای زوج ها ، از کارشناسان ما در مجموعه آقای تشک کمک بگیرید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

جمع بندی

در خرید تشک دو نفره، دقت بیشتری نیاز دارید. باید همه فاکتورهای خواب دو نفری که در آن تشک شریک هستند، در خرید تشک اعمال شود. برای خرید تشک دو نفره از فروشگاه های معتبر اقدام کنید. مجموعه آقای تشک با سابقه طولانی در تولید تشک های مموری فوم، لانتکس، فنری و … در کنار شماست تا بهترین تشک دو نفره مختص خودتان را پیدا کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *