ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

درباره تشک کوئین و کینگ بیشتر بدانید | ابعاد رایج تشک 2 نفره

تشک کویین و کینگ
جدول محتوا

انواع مختلف تشک های دو نفره در بازار موجود است که برای تخت خواب های ۲ نفره مورد استفاده قرار میگیرد و باید در هنگام خرید تشک با توجه به ابعاد تخت خواب خود بهترین سایز تشک دونفره را انتخاب نمایید ،دو مورد از رایج ترین تشک های دو نفره که معمولا با تخت خواب های موجود در بازار سازگاری دارند تشک های کینگ و کوئین هستند که برای آشنایی بیشتر با این دو مدل تشک پیشنهاد میشود با ما تا انتها این مقاله همراه باشید تا درباره تشک کوئین و کینگ بیشتر بدانید.

درباره تشک کوئین و کینگ بیشتر بدانید | ابعاد رایج تشک 2 نفره

درباره تشک کوئین و کینگ بیشتر بدانید | ابعاد رایج تشک 2 نفره

منظور از تشک کینگ و کوئین چیست؟

در واقع منظور از کینگ و کویین در نامگذاری تشک های دونفره سایز آنهاست و تشک هایی که سایز آنها ۲۰۰ در ۱۸۰ است به عنوان تشک کینگ و سایز ۲۰۰ در ۱۶۰به عنوان تشک کوئین شناخته میشود . طول تشک های دونفره به صورت استاندارد ۲۰۰سانتی متر است و عرض آنها بین ۱۶۰ و ۱۸۰سانتی متغیر است و به عنوان تشک کینگ و کوئین شناخته میشود . انتخاب تشک مناسب برای بسیاری از افراد بسیار مهم است. دو سایز رایج تشک که برای تخت های دو نفره استفاده می شوند، تشک کوئین و کینگ هستند.

هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و انتخاب بهترین گزینه برای شما به نیازها و ترجیحات فردی شما بستگی دارد. در این مقاله، ما به بررسی عمیق تفاوت های بین تشک کوئین و کینگ می پردازیم. ما ابعاد، مزایا و معایب هر کدام را بررسی خواهیم کرد و همچنین عواملی را که باید هنگام انتخاب اندازه تشک مناسب برای خود در نظر بگیرید، مورد بحث قرار خواهیم داد. در نهایت، امیدواریم که اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید تصمیم آگاهانه ای در مورد اینکه کدام تشک برای شما مناسب تر است، بگیرید.

منظور از تشک کینگ و کوئین چیست

منظور از تشک کینگ و کوئین چیست؟

انواع تشک های کویین و کینگ

این دو سایز رایج از تشک های ۲ نفره همانند سایر تشک ها مدل های مختلفی دارد که جمله آنها میتوان به تشک های طبی، طبی فنری، تمام طبی و سوپر طبی فنری اشاره کرد. یکی از بهترین مدل های تشک موجود در بازار که سایز های کوئین و کینگ آنها برای خرید پیشنهاد میشود ،تشک های سوپر طبی فنری هستند که از درجه نرمی و سفتی مطلوبی برخوردار هستند و برای افرادی که به دنبال یک تشک دونفره با کیفیت هستند ،بهترین گزینه خواهد بود.

ویژگی های تشک کوئین

تشک کوئین یکی از محبوب ترین اندازه های تشک برای تخت های دو نفره هستند و به دلایل خوب  آنها طیف وسیعی از مزایا را ارائه می دهند، از جمله:

 • فضای کافی برای اکثر افراد

تشک کوئین با عرض 150 سانتی متر و طول 190 سانتی متر، فضای خواب کافی را برای اکثر بزرگسالان و همچنین زوج هایی که فضای زیادی برای خوابیدن نیاز ندارند، فراهم می کنند.

 • قیمت مناسب

این تشک به طور کلی ارزان تر از تخت های کینگ هستند. این عامل آنها را به گزینه ای مقرون به صرفه تر برای کسانی که بودجه محدود دارند تبدیل می کند.

 • جابجایی و مانور آسان

یکی دیگر از تفاوت و مزایا تشک کوئین و کینگ نسبت به یکدیگر جاجایی و مانور آسان است. تشک های کوئین به دلیل کوچکتر بودن نسبت به تخت های کینگ، جابجایی و مانور آنها در داخل خانه آسان تر است.  این عامل می تواند به ویژه برای کسانی که در آپارتمان یا خانه های کوچکتر زندگی می کنند عالی باشد.

 • مناسب برای اکثر اتاق خواب ها

تشک های کوئین به اندازه کافی بزرگ هستند که در اکثر اتاق خواب ها جا شوند، بدون اینکه خیلی جاگیر باشند. این ویژگی آنها را به گزینه ای همه کاره برای طیف وسیعی از طرح های اتاق خواب تبدیل می کند.

 • تنوع در انتخاب

در طیف گسترده ای از سبک ها، مواد و قیمت ها موجود هستند که به شما امکان می دهد تا تخت خوابی را پیدا کنید که به طور کامل با نیازها و ترجیحات شما مطابقت داشته باشد.

 • خواب راحت

می توانند به اندازه تخت های کینگ راحت باشند. در واقع، بسیاری از مردم متوجه می شوند که تشک های کوئین احساس حمایتی تر و راحت تری دارند زیرا فضای کمتری برای پر کردن وجود دارد.

 • سازگار با محیط زیست

از مواد کمتری نسبت به تخت های کینگ ساخته می شوند، که آنها را به انتخابی سازگارتر با محیط زیست تبدیل می کند.

 • ایده آل برای افراد مجرد

برای افراد مجرد که فضای خواب بیشتری نسبت به تخت دو نفره استاندارد نیاز دارند، عالی هستند. این ویژگی یکی از تفاوت های بزرگ تشک کوئین و کینگ می باشد.

 • فضای ذخیره سازی بیشتر

قاب های تخت کوئین اغلب فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به قاب های تخت کینگ دارند که می تواند برای ذخیره سازی ملافه های اضافی، پتو و بالش مفید باشد.

 • آپارتمان دوستانه

تخت های کوئین برای آپارتمان ها و فضاهای کوچک ایده آل هستند زیرا فضای زیادی را اشغال نمی کنند. بهترین اندازه تشک برای شما به نیازها و ترجیحات فردی شما بستگی دارد. با این حال، تخت های کوئین طیف وسیعی از مزایا را ارائه می دهند که آنها را به گزینه ای محبوب برای بسیاری از افراد تبدیل می کند.

ویژگی های تشک کینگ

در بخش قبلی به مزایا و تفاوت تشک کوئین و کینگ نسبت به هم پرداختیم. در این بخش می خواهیم به مزایا تشک کینگ اشاره ای داشته باشیم:

 • فضای خواب اضافی

مزیت اصلی تشک های کینگ، فضای خواب اضافی آنها است. با عرض 200 سانتی متر و طول 190 سانتی متر، آنها فضای زیادی را برای دو نفر فراهم می کنند تا به راحتی دراز بکشند، بچرخند و بدون مزاحمت یکدیگر بخوابند. این عامل می تواند به ویژه برای زوج هایی که زیاد حرکت می کنند یا کسانی که دوست دارند در رختخواب دراز بکشند و کتاب بخوانند یا تلویزیون تماشا کنند، کاربردی باشد.

 • راحتی و پشتیبانی بیشتر

تشک های کینگ به دلیل فضای بیشتر، اغلب راحتی و پشتیبانی بیشتری نسبت به تشک های کوچکتر ارائه می دهند. این عامل می تواند به بهبود کیفیت خواب و کاهش درد و ناراحتی کمک کند.

 • حس تجمل

تشک های کینگ اغلب به عنوان یک کالای لوکس تلقی می شوند و می توانند به اتاق خواب شما حس ظرافت و تجمل اضافه کنند.

 • ایده آل برای خانواده ها

تشک های کینگ برای خانواده هایی که با کودکان یا حیوانات خانگی می خوابند ایده آل هستند. فضای اضافی به همه افراد در رختخواب اجازه می دهد تا به طور راحت بخوابند.

 • تنوع در انتخاب

تشک های کینگ در طیف گسترده ای از سبک ها، مواد و قیمت ها موجود هستند. این ویژگی به شما امکان می دهد تا تشکی را پیدا کنید که به طور کامل با نیازها و ترجیحات شما مطابقت داشته باشد.

 • دوام بیشتر

تشک های کینگ به دلیل اندازه بزرگتر، اغلب از مواد با کیفیت تر ساخته می شوند و از تشک های کوچکتر دوام بیشتری دارند. تشک کوئین و کینگ هردو دوام فوق العاده ای دارند اما تشک های کینگ در این امر برتر هستند.

قیمت تشک کینگ و کویین

همانطور که گفته شد تشک های کینگ و کویین همان تشک های دو نفره هستند که دارای انواع مختلفی بوده و تنوع قیمتی بالایی دارند، اگر به دنبال تشک کینگ و کویین ارزان قیمت هستید میتوانید مدلهای فنری و طبی فنری را انتخاب نمایید و یا اگر برای خرید تشک 2 نفره از نظر هزینه ای محدودیتی ندارید ما مدل های سوپر طبی فنری را به شما پیشنهاد میکنیم که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است و میتوانید برای مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید و خیالتان از گود رفتن و یا خراب شدن فنر های تشک راحت باشد.

قیمت تشک کینگ و کویین

قیمت تشک کینگ و کویین

خرید تشک کینگ و کوئین

برای خرید تشک دو نفره در سایز های مختلف از جمله کینگ و کوئین در مدل های مختلف فنری، تمام طبی، سوپر طبی فنری و طبی فنری 2 راه پیش روی شما قرار دارد، میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه های تشک و کالا خواب در تهران و یا محل زندگی خود مراجعه کنید و بعد از مقایسه و بررسی انواع تشک های کینگ و کوئین ،یکی از آنها را خریداری کنید.

اما راه دوم که سریع تر و هوشمندانه تر است، خرید تشک های 2 نفره از فروشگاه اینترنتی آقای تشک است که تنوع بالایی از مدل ها و سایز های مختلف تشک کینگ و کویین را برایتان فراهم کرده است و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به وب سایت ما بهترین مدل تشک ریباند را خریداری کنید، همچنین میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش آقای تشک در ارتباط باشید تا شما را در خریدی هدفمند و با قیمت مناسب راهنمایی کنند.

خرید تشک کینگ و کوئین

خرید تشک کینگ و کوئین

خلاصه مطالب

در این مقاله به معرفی و بررسی ۲ سایز کاربردی از تشک های ۲نفره پرداختیم و گفتیم که تشک کینگ در واقع همان تشک دونفره با عرض ۱۸۰ و تشک کویین همان تشک دونفره با عرض ۱۶۰ است. لازم به ذکر است که طول تمامی مدل های تشک ۲ نفره ۲۰۰ سانتی متر است و ارتفاع آن با توجه به مدل تشک بین ۱۵ تا ۳۵ سانتی متر متغیر است . برای خرید و دریافت مشاوره جهت خرید تشک های کینگ و کویین میتوانید با آقای تشک تماس بگیرید.

Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account